آزاد سرور

مرجع آموزشی در حوزه مهندسی نرم افزار و تکنلوژیصنعت پلکسی گلاس و پلیمر بسیار متنوع به روز شده می باشد. از 60 سال پیش که آمریکا به عنوان اولین کشور در این مقوله شروع به ایجاد منابع پلیمری کرد تا به امروز، این صنعت پیشرفت چشمگیری داشته، هر چند هنوز هم به دامنه های این قلل وسیع و بزرگ نرسیده است.


آریا پلکسی (فروشگاه آریا ستاره) با بیش از 20 سال تجربه کاری در زمینه فروش انواع پلکسی گلاس با رنگ های متنوع و همچنین ارائه خدمات مربوط به پلکسی آماده خدمت رسانی به شماست.

 

پلکسی به خاطر زیبایی، مقاومت، شفافیت و سبکی در سال های اخیر کاربرد های بسیاری یافته است. از این ماده برای ساخت تندیس‌ها، لوح‌های بزرگداشت و یادبود، ایجاد حائل در بین میزهای کارکنان و ارباب رجوع، تولید انواع  مبلمان، میزها، سایت انواع آینه‌ها،تریبون، ساخت محافظ برای انواع دستگاه ها، تابلو های تبلیغاتی و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود. پلکسی عموما در ضخامت‌ های 1 تا 30 میلی متر در بازار یافت می‌شود. البته می‌توان برای انواع کاربری های مختلف پلکسی را در ضخامت ها و اندازه های مختلف تولید و استفاده کرد.


ورق های پلکسی در سه نوع شفافیت مختلف برای کاربرد های مختلف تولید می شوند :‌

  1. پلکسی شفاف :‌ این نوع پلکسی شفافیتی برابر و حتی بالاتر از شیشه داشته و به راحتی می‌توان اجسام مختلف را از طریق آن مشاهده کرد. از این نوع ورق پلکسی در کاربرد های ساختمانی، ساخت انواع حائل، ساخت تندیس و …. استفاده می‌شود.
  2. پلکسی نیمه شفاف یا مات :‌ همانطور که از نام آن برمی‌آید، این نوع پلکسی نیمه شفاف بوده به این صورت که نور را از خود عبور می‌دهد ولی نمی‌توان اجسام را از طریق آن مشاهده کرد. پلکسی مات در دو نوع یک رو مات و دو رو مات در بازار موجود است که می‌تواند برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
  3. پلکسی کدر یا رنگی: این نوع پلکسی معمولا دارای رنگ های متنوعی است که آن را برای ساخت دکور، انواع مصنوعات، تزئیین غرفه و … استفاده می‌شود . این نوع پلکسی از پرفروش ترین انواع آن است و به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلکسی رنگی به نسبت پلکسی نیمه شفاف، نور کمتری از خود عبور می‌دهد و نمی‌توان اجسام را از طریق آن دید.‌


[ دوشنبه 5 شهریور 1397 ] [ 05:53 ب.ظ ] [ مدیر ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات